![127585](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/403895103-732356385592759-2685865249219339112-n.jpg)
Мукачівські патрульні виявили водія, який роз’їжджав у стані наркотичного спʼяніння
25 листопада, близько 23-ї години, патрулюючи вулицею Ілони Зріні, в Мукачеві, поліцейські зупинили водія, який, рухаючись на авто Skoda, порушив ПДР.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/403895103-732356385592759-2685865249219339112-n-1024x924.jpg)
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/405755348-732356398926091-2527218393636694882-n-768x1024.jpg)
Під час спілкування охоронці порядку помітили у керманича явні ознаки наркотичного спʼяніння, на що йому одразу запропонували пройти огляд на стан сп’яніння у лікаря-нарколога, проте водій відмовився.
На порушника склали адміністративні матеріали, а саме за ст. 122 (Перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху) та за ч.1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані спʼяніння) КУпАП.
Упродовж листопада патрульні Закарпаття притягнули до відповідальності 100 керманичів, які кермували у стані спʼяніння.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися