127269
12:16 16.112023

На Мукачівщині врятували від знищення пожежею житловий будинок

Події 2184

15 листопада о 21:10 до Служби порятунку надійшло повідомлення від власника будинку про пожежу в оселі. Надзвичайна подія трапилася в с. В.Визниця Мукачівського району. За словами господаря, запах тління відчувався вже декілька днів. Загорілося перекриття житлового будинку на площі 25 кв. м.

На місце пожежі прибули рятувальники 10-ї та 11-ї державних рятувальних частин. Залучено 8 чоловік особового складу та 2 одиниці спецтехніки. Поширення вогню локалізовано о 22:00, повна ліквідація пожежі відбулася через 20 хвилин.

Вогонь знищив перекриття житлового будинку, однак решту будівлі та майно мешканців було врятовано. Причина пожежі встановлюється.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
На Закарпатті під час свят прогнозують до 20% зростання пасажиропотоку на кордоні
15:49
Закарпаття посилює міжнародну співпрацю: угорські партнери передадуть допомогу бригаді «Хижак»
15:26
В Ужгороді влаштували новорічне шоу з участю повітряних гімнасток
15:14
На Закарпатті підбили підсумки ветеранської політики за 2025 рік і визначили пріоритети на 2026-й
14:52
Майже тисяча ужгородських дітей безкоштовно відвідали казкову виставу в облмуздрамтеатрі
14:30
6 років ув’язнення за наркоторгівлю: в Ужгороді прокуратура довела вину рецидивіста за збут психотропів
14:08
Всі новини
Головне