![127210](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/398595092-725297779631953-3492039483548388696-n-1.jpg)
Ужгородські патрульні розшукали трьох юнаків, які заволоділи чужим авто
Нещодавно, близько опівночі, на службовий планшет патрульних надійшло повідомлення про заволодіння автомобілем на вулиці Собранецькій, в Ужгороді.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/398595092-725297779631953-3492039483548388696-n-768x1024.jpg)
Миттєво прибувши на місце події, охоронці порядку зустріли заявника, який повідомив, що вранці він залишив свою автівку ВАЗ, а ввечері виявив її відсутність. Як виявилось, громадянин залишив ключі всередині авто.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/400805906-725297739631957-4730642456468250555-n-768x1024.jpg)
Поліцейські дали в орієнтування автомобіль і вже невдовзі інший екіпаж виявив неподалік це авто, поруч з яким стояли двоє 18-річних чоловіків та один 17-річний хлопець, які зізнались, що викрали цю автівку.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/398595029-725297816298616-551098647657408421-n-768x1024.jpg)
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/400854424-725297792965285-6701857266792576577-n-768x1024.jpg)
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/398602342-725297749631956-815666142496122264-n-768x1024.jpg)
На місце події викликали слідчо-оперативну групу для з’ясування усіх обставин справи, адже у діях хлопців вбачаються ознаки кримінального правопорушення за ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) ККУ.
Про це інформує Патрульна поліція Закарпатської області.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися