126849
09:14 5.112023

 Шахраї вигадали новий спосіб виманювати гроші у українців

Події 1823

Зловмисники дзвонять, представившись менеджером мобільного оператора і пропонують бонусні гроші. Для їх отримання користувачу потрібно сказати код, який прийде по СМС.

Українці почали отримувати дзвінки від начебто співробітника мобільного оператора, який пропонує отримати бонусні гроші на рахунок. Про такий випадок зокрема розповіла у Facebook Уляна Стельмашова з Центру політичного консалтингу.

За її словами, таким чином шахраї вже намагалися обдурити кількох її знайомих, а пізніше зателефонували і їй самій.

Стельмашова розповіла, що отримала дзвінок із невідомого номеру. Чоловік представився менеджером Київстару та звернувся до неї на ім’я та по батькові. Шахрай заявив, що оскільки у країні йде війна, то всім абонентам компанія нібито нараховується 200 гривень на рахунок.

Коли жінка відмовилася, “менеджер компанії” сказав, що ці кошти переведуть на рахунок ЗСУ, а для цього їй необхідно назвати код, який прийде СМС. Розуміючи, що відбувається, Стельмашова відмовилася це робити, після чого невідомий просто кинув слухавку.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Досвід, що працює: близько 400 закарпатців у віці 60+ знайшли роботу цьогоріч
18:59
В Ужгороді податківці нагадують про сплату майнових податків та актуалізацію особистих даних
18:11
На Закарпатті податкова служба посилює контроль за обігом пального: за результатами перевірок застосовано 4 млн грн штрафних санкцій
17:50
Ужгородський скансен запрошує на майстерку з гончарства
17:44
Закарпатську виноробню визнали Брендом – візитівкою країни на міжнародній премії Wine Travel Awards
17:35
В Ужгороді відбувся обласний фестиваль кар’єри «Платформа твоїх можливостей-2026»
17:08
Військова служба і навчання: умови надання відпустки у зв’язку з навчанням
17:05
Транспортні перевезення в Закарпатській області
16:57
Понад 9 мільярдів гривень митних платежів отримав Держбюджет від Закарпатської митниці за 4 місяці 2026 року
16:22
На Закарпатті прокуратура через суд вимагає повернути громаді 12 га землі, виділеної під сонячну електростанцію
16:00
Всі новини