125669
14:28 26.092023

На Закарпатті судитимуть директора лісгоспу, який розтратив кошти підприємства

Події 1969

Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо директора Берегівського лісового господарства держпідприємства «Ліси України».

Обвинувальний акт направлено до суду.

У червні 2022 року посадовець обіймав посаду директора іншого лісового господарства на Закарпатті та уклав договір з приватним підприємством на закупівлю сільськогосподарської техніки вартістю понад 7,5 млн грн.

Він зробив це всупереч закону про публічні торги, без оголошення тендеру, до того ж за завищеною ціною.Як підтвердила судово-економічна експертиза, ринкова вартість такої техніки майже на 700 тисяч гривень нижча, аніж придбало підприємство.

Посадовця обвинувачують у розтраті майна шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому у великих розмірах та в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 191 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років.

Суд обрав фігуранту запобіжний захід – тримання під вартою з можливістю внесення застави. Вживаються заходи для відшкодування завданих збитків.

Процесуальне керівництво здійснює Закарпатська обласна прокуратура.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Дерцені відкрили пам’ятну дошку та меморіальну кімнату на честь Міклоша Жуковського
17:26
Хустянка створює з сухоцвітів квіткові композиції
17:00
«Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
16:38
На Закарпатті в межах програми «єРобота» 8 підприємців отримали гранти на власну справу
16:17
Оркестр і електрогітара: в Ужгородській музичній школі стартували звітні концерти
15:55
В Україні запроваджують інститут радників з питань захисту прав ромської національної меншини, наразі єдиний працює у Берегові
15:34
У Чопі міська рада виплатить компенсацію за ДТП через неналежний стан дороги
15:13
Мукачівка шиє адвент-календарі у техніці печворк
14:52
У Тарасівці через коротке замикання згоріла надвірна споруда з сіном та трактором
14:30
На Хустщині двоє раніше судимих побили пенсіонерку, щоб викрасти алкоголь
14:07
Всі новини
Головне