125345
14:52 15.092023

На Закарпатті контрабандисти, тікаючи від прикордонників, покинули майже 10 тис. пачок сигарет

Події 2377

Учора ввечері прикордонники Чопського загону завадили спробі незаконного переміщення з України до Угорщини партії тютюнових виробів без марки акцизного збору України.

У ході реалізації оперативної інформації військовослужбовці відділу «Соломоново» спільно з оперативними співробітниками загону виявили на ділянці відповідальності відділення «Саловка» рух п’ятьох чоловіків у напрямку держрубежу. Невідомі переносили пакунки, обгорнуті у чорну плівку.

Прикордонники розпочали переслідування осіб. Помітивши правоохоронців, ті покидали свої пакунки та вдалися до втечі у напрямку села Тисаашвань Ужгородського району.

У залишених втікачами пакунках нарахували 9800 пачок тютюнових виробів з марками «Duty Free». Їх доставили у прикордонний підрозділ. 

Оперативники встановили, що правопорушники мали намір переправити сигарети в Угорщину через річкову ділянку, перетягнувши їх мотузкою.

Наразі тривають заходи із встановлення причетних до правопорушення.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Знайти роботу із зарплатою понад 15 тисяч гривень допоможуть у Закарпатській обласній службі зайнятості
17:58
У Сваляві платникам роз’яснили можливості Електронного кабінету ДПС
17:40
Майже рік вважався зниклим безвісти: Ужгород сьогодні прощався із захисником, 52-річним солдатом Володимиром Тарапатою
17:35
Як отримати офіцерське звання під час мобілізації: роз'яснення Міноборони
17:18
У Королеві горів гараж
15:41
На Закарпатті патрульні виявили недоліки під час весняного комісійного обстеження вулично-дорожньої мережі
15:26
Три роки вважався зниклим безвісти: у Мукачеві прощалися з Героєм Юрієм Шепою
15:11
На Тячівщині горіла надвірна споруда, будинок поруч вдалося врятувати
14:55
На Ужгородщині біля магазину загорівся легковик
14:40
В Ужгороді відбувся круглий стіл щодо захисту прав біженців та осіб без громадянства
14:25
Всі новини