125031
12:55 6.092023

Слідчі поліції повідомили про підозру мукачівцю, який поширював у соцмережах комуністичну символіку

Події 1190

Слідчі Мукачівського районного управління поліції, у співпраці з СБУ, викрили на поширені комуністичної символіки жителя райцентру. Зловмисник активно поширював публікації та використовував символіку, заборонену законодавством України. Тепер йому загрожує до 5 років позбавлення волі

Слідчі Мукачівського районного управління поліції проводять досудове розслідування за фактом поширення закарпатцем у соціальних мережах символіки комуністичного тоталітарного режиму. 

Як встановили поліцейські, спільно зі співробітниками СБУ, фігурант створив у соціальній мережі групу, в якій вів активну пропаганду комуністичного режиму. Це підтвердили і висновки судової мистецтвознавчої експертизи.  

За місцем проживання підозрюваного було проведено обшук та вилучено речові докази. 

Слідчі місцевого райуправління поліції, за процесуального керівництва Мукачівської окружної прокуратури, вже повідомили  мукачівцю про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 436-1 Кримінального кодексу України, тобто поширення та публічне використання символіки комуністичного режиму. За скоєне йому загрожує позбавлення волі на строк до 5 років з конфіскацією майна або без такої.

У поліції готують матеріали для скерування справи до суду.

Інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Карпатах – сніголавинна небезпека
17:00
На Закарпатті запустять новий пункт пропуску «Велика Паладь – Нодьгодош»
16:37
Закарпатський угорський ліцей проводить дні відкритих дверей
16:02
Батівська гімназія Батівської селищної ради Берегівського району отримає рекомендації для вдосконалення освітньої діяльності
15:46
Тренери із США провели для закарпатських поліцейських тренінг з тактичної медицини
15:31
Мукачево прощатиметься із загиблим Героєм
15:16
Під час пожежі у вантажному автомобілі постраждав чоловік в Ужгороді
14:54
В Ужгороді відбулися традиційні змагання «Веселі старти»
14:41
Держпродспоживслужба відновила контроль за цінами на лікарські засоби в аптечних закладах Закарпаття
14:18
Студенти УжНУ побували на екскурсії в Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області
14:04
Всі новини