124964
08:32 5.092023

На Закарпатті судитимуть прихильника «відновлення срср», якого СБУ викрила на пропаганді комунізму

Події 1529

У ході слідства встановлено, що мешканець Ужгорода, керівник однієї з громадських організацій, активний прихильник «русского міра», на власних сторінках у соцмережах пропагував комуністичний режим та поширював заборонену в Україні радянську символіку.

Нагадаємо, у серпні цього року правоохоронці задокументували, що чоловік публікував зображення із символами повномасштабного вторгнення росії в Україну та окупації її територій.

Пропагандисту повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 436-1 (поширення комуністичної символіки та пропаганда комуністичного тоталітарного режиму) Кримінального кодексу України.

Матеріали справи разом з обвинувальним актом скеровано до суду.

Йому загрожує позбавлення волі на строк до п’яти років.

Заходи з викриття та документування злочину здійснювали співробітники СБ України в Закарпатській області спільно зі слідчими ГУ НП у Закарпатській області за процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури.

Пресслужба УСБУ в Закарпатській області

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Кілька вулиць Ужгорода будуть без вуличного освітлення
18:06
В Ужгороді відбулися змагання з гандболу
17:20
Відбулося пленарне засідання сорок першої сесії Тячівської міської ради восьмого скликання
16:28
У територіальному управлінні Служби судової охорони у Закарпатській області відбулося навчальне заняття з безпеки дорожнього руху
16:07
Після повернення з фронту поліцейським «стрілецького» батальйону вручили чергові звання та нагороди
15:53
В УжНУ шукали кращі форми та практики транскордонного співробітництва в країнах Вишеградської четвірки
15:35
На Закарпатті провели перші змагання зі спортивного більярду
15:10
Фіктивний туберкульоз задля отримання інвалідності: на Закарпатті викрито масштабну корупційну схему у медичній галузі
14:37
У Карпатах – сніголавинна небезпека
14:26
Андрій Поляк щодо сайту, на якому будуть представлені регіональні програми підтримки ветеранів
14:00
Всі новини