12365
08:46 5.112016

В Ужгороді горів Ужгородський РЕМ

Події 2628

04 листопада о 14:21 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у гаражних приміщеннях Ужгородського РЕМ за адресою: м. Ужгород, вулиця Тімірязева.

dsc_0283-%d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f

Для ліквідації на місце було направлено чергові відділення 14-ї та 15-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Ужгород. Загалом працювало 16 чоловік особового складу та 4 одиниці техніки.

Проінформували рятувальників про пожежу працівники Ужгородського РЕМ. Однак, через пізнє виявлення загорання, вогонь встиг поширитись на значну частину споруд. Бійцям ДСНС довелось діяти дуже швидко, аби не дати вогню знищити гаражні приміщення повністю. О 14:46 вогнеборці локалізували пожежу, а о 16:00 повністю ліквідували її.

Читайте також: В Ужгороді на Шахті горять складські приміщення

Пожежею знищено 250 кв. м покрівлі та 50 кв. м перекриття гаражних приміщень. Пошкоджено 150 кв. м даху, запасні частини до автомобілів та їх комплектуючі. Завдяки вмілим діям вогнеборців вдалося врятувати значну частину гаражних приміщень.

Збитки встановлюються.

Однією з можливих версій виникнення пожежі є коротке замикання електромережі. Остаточну причину встановлять правоохоронці.

Загиблих та травмованих не було.

У ДСНС України у Закарпатській області

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Дерцені відкрили пам’ятну дошку та меморіальну кімнату на честь Міклоша Жуковського
17:26
Хустянка створює з сухоцвітів квіткові композиції
17:00
«Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
16:38
На Закарпатті в межах програми «єРобота» 8 підприємців отримали гранти на власну справу
16:17
Оркестр і електрогітара: в Ужгородській музичній школі стартували звітні концерти
15:55
В Україні запроваджують інститут радників з питань захисту прав ромської національної меншини, наразі єдиний працює у Берегові
15:34
У Чопі міська рада виплатить компенсацію за ДТП через неналежний стан дороги
15:13
Мукачівка шиє адвент-календарі у техніці печворк
14:52
У Тарасівці через коротке замикання згоріла надвірна споруда з сіном та трактором
14:30
На Хустщині двоє раніше судимих побили пенсіонерку, щоб викрасти алкоголь
14:07
Всі новини
Головне