123097
13:20 11.072023

СБУ повідомила про підозру прихильнику «русского міра», який виправдовував збройну агресію рф проти України

Події 2679

За даними слідства СБУ, до протиправної діяльності причетний мешканець Мукачева. На власних сторінках у соцмережах, у тому числі заборонених у нашій країні, він поширював дезінформацію та кремлівські наративи про війну в Україні.

Також чоловік публікував заяви, котрі виправдовували дії рашистів. Це підтвердила й ініційована Службою безпеки судово-лінгвістична експертиза.

Під час обшуків за місцем проживання фігуранта правоохоронці виявили комп’ютерну техніку та мобільні пристрої із доказами протиправної діяльності на шкоду державній безпеці України.

Слідчі СБУ повідомили агітатору про підозру за ч. 2 ст. 436-2 Кримінального кодексу України (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників).

Матеріали справи скеровано до суду.

Оперативні та слідчі дії проводили співробітники Управління СБУ в Закарпатській області за процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури.

Інформує пресслужба УСБУ в Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті за тиждень викрили 10 організаторів схем незаконного переправлення чоловіків за кордон
09:00
На Свалявському сміттєзвалищі виявили заборонені медичні відходи
08:45
На вечір колядок запрошують священники Мукачівської греко-католицької єпархії 27 грудня
08:30
Разом із закарпатцями колядували представники різних куточків України
23:32
На Закарпатті ветеранам та родині загиблого захисника вручили сертифікати на житло
16:23
В Ужгороді нетверезого водія оштрафували на 75 тисяч гривень
16:07
Пенсійники Закарпатті відзначили річницю заснування Пенсійного фонду України
15:48
В Ужгороді відбувся турнір з адаптивних видів спорту «ІГРИ ВОЇНІВ КАРПАТ»
15:12
Закарпатська сноубордистка Аннамарі Данча встановила історичне досягнення
14:49
Учні Ужгородської музичної школи №1 подарували містянам свято
12:21
Всі новини
Головне