121976
17:19 7.062023

На Закарпатті затримали на гарячому організаторів переправлення через кордон чоловіків

Події 2042

Правоохоронці затримали двох жителів Рахівщини, які планували переправити через українсько-румунський кордон двох військовозобов’язаних чоловіків.

Ділків, які «спеціалізувалися» на незаконному переправленні чоловіків призовного віку через кордон, затримала міжвідомча група зі співробітників внутрішньої та власної безпеки Держприкордонслужби по Мукачівському прикордонному загону, співробітників головного управління власної безпеки СБУ в Закарпатській області та співробітників Рахівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області.

В рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України, під час спроби надання неправомірної грошової винагороди у розмірі 8 тисяч доларів, правоохоронці затримали у селі Великий Бичків двох зловмисників зі своїми «підопічними», яким пообіцяли поза встановленими пунктами пропуску переправити через українсько-румунський кордон.

Закарпатців затримали у порядку ст.208 КПК України.

Якщо вину чоловіків доведуть у суді, їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дев’яти років.

Прес-служба Мукачівського прикордонного загону

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Хустщині шахраї від імені податківців телефонують та вимагають кошти
16:45
Від початку на Закарпатті винесли 416 постанов за перевищення дозволеної швидкості
16:36
На Закарпатті стартували рейди з виявлення незаконно зрубаних ялинок
14:40
На Закарпатті затримали озброєного чоловіка, який відкрив стрілянину в багатоповерхівці
14:31
1528 — новий номер Єдиної ветеранської лінії
11:59
У Перечині провели майстерку з виготовлення вертепної зірки
10:54
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
Всі новини
Головне