121966
12:22 7.062023

В Ужгороді шахраї продовжують виманювати гроші у підприємців

Події 1847

Обережно! Зловмисники продовжують просити гроші на ЗСУ від імені посадовців Ужгородської міської ради!

Підприємцям Ужгорода продовжують надсилати листи або ж телефонувати нібито від імені міського голови Богдана Андріїва чи його заступників і просять перерахувати гроші для потреб ЗСУ. У нових листах навіть вказують конкретну суму нібито для придбання військового обладнання та передачі Збройним Силам.

Укотре наголошуємо: посадові особи Ужгородської міської ради не звертаються до підприємців із проханнями про надання грошової допомоги для ЗСУ.

При отриманні подібних листів чи дзвінків просимо негайно повідомляти поліцію, яка вже відкрила провадження за такими фактами, а також Ужгородську міську раду.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Краса спорту – у танці: в Ужгороді відбувся чемпіонат області
17:21
«Від бурі до спокою: Бетховен і Мендельсон»: концерт симфонічної музики в Ужгороді
17:18
«Ужгород» впевнено переміг, а «Вільхівці» мінімально поступилися 
16:45
На об’їзній дорозі Мукачева внаслідок ДТП травмовано чотирьох осіб
16:28
Про підсумки проєкту «Зелені скарби Карпат»
16:19
На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники заблокували ще 3 «ухилянтські» схеми
16:03
На Закарпатті прокуратура забезпечила відшкодування до бюджету понад 8,2 млн грн несплачених підприємством податків
15:43
На Закарпатті до 7 років ув’язнення засуджено водія, з вини якого в ДТП загинули двоє підлітків
15:08
На Закарпатті відбувся чемпіонат із бойових мистецтв, присвячений пам’яті загиблого поліцейського Василя Дрогомирецького
14:25
У Мукачеві відбувся ІІІ Весняний Кубок із блискавичних шахів 
14:04
Всі новини