121728
08:45 30.052023

Жителя Поляни засуджено до 7 років позбавлення волі за напад із ножем на односельчан

Події 2520

За публічного обвинувачення Свалявського відділу Мукачівської окружної прокуратури до 7 років позбавлення волі засуджено жителя с. Поляна за замах на умисне вбивство одного знайомого та заподіяння тяжких тілесних ушкоджень іншому (ч. 3 ст. 15 ч. 1 ст. 115, ч. 1 ст. 121 КК України).

Йдеться про події, що трапилися в Поляні навесні минулого року. Прокурор у судовому засіданні довів, що обвинувачений у стані алкогольного сп’яніння починав сварки із односельчанами. При цьому погрожував їм і залякував кухонним ножем.

В одному випадку, який стався наприкінці квітня, потерпілий намагався втекти, однак молодик наздогнав його та наніс кілька ножових поранень. Протиправні дії зупинив випадковий перехожий, що став свідком подій. Згодом правоохоронці знайшли ніж, яким чоловік намагався вбити товариша, на дні річки.

Вже за кілька днів, 4 травня, закарпатець під час застілля завдав іншому потерпілому тяжких тілесних ушкоджень, нанісши п’ять ударів ножем. Чоловіка вдалося врятувати завдяки вчасно наданій медичній допомозі.

Під час судового розгляду обвинувачений вину визнав лише частково. До вступу вироку в законну силу він знаходитиметься під вартою.

Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).

Про це повідомляє пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
В Управлінні Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області – новий керівник
09:00
У Берегові встановили тримовні таблички Закарпатського угорського університету ім. Ференца Ракоці ІІ
08:45
У день місцевого самоврядування депутати Закарпатської обласної ради прийняли низку рішень
08:30
Замах на умисне вбивство у Виноградові: поліція затримала нападника з ножем
17:26
У центрі Ужгорода сталася пожежа: загинула жінка
16:52
У Хустській громаді оголосили онлайн-конкурс різдвяного мистецтва «Різдвяна мелодія незламності – 2025»
16:36
У Виноградові вручено державні нагороди (посмертно) сім’ям загиблих Захисників
16:14
У Будапешті відкрили благодійну виставку закарпатських митців
15:55
У «Тато.хаб.Ужгород» провели лекцію для дорослих про казки
15:31
Берегівська міська рада підписала Меморандум про співпрацю з громадою-форпостом у Запоріжжі
15:05
Всі новини