120665
09:33 27.042023

Перечин прощався із загиблим Героєм

Події 1872

У Перечині 26 квітня попрощалися з молодим захисником – солдатом водієм – електриком 2 стрілецького взводу 1 стрілецької роти військової частини А7369 101-ї Окремої Бригади Сил ТрО ЗСУ БІЛЕЦЬ Андрієм Юрійовичем.

Після бойових поранень 21 квітня 2023 року Андрій загинув на полі бою, героїчно віддавши своє життя. Передчасна смерть забрала життя відважного воїна, вірного друга і побратима, любимого сина, мужнього брата… Вічна слава і пам’ять Герою!

БІЛЕЦЬ Андрій Юрійович народився в м. Перечин, Закарпатської області 28 серпня 1986 року. Навчався в Перечинській ЗОШ І-ІІ ступенів, котру закінчив в 2002 році. По закінченню школи вступив в Перечинське професійно-технічне училище №13, по професії – «Столяр». Закінчивши училище, проходив практику на «Самвер», де згодом розпочав свою трудову діяльність, попрацювавши на ньому 4 роки. Любив працювати і ніколи не боявся різної роботи. З 2013 року став приватним підприємцем у сфері торгівлі, діяльністю якою займався на ринку «Краснодонців» м. Ужгорода. З серпня 2022 року Андрій мобілізувався на захист всіх нас та Батьківщини, поповнивши ряди військовослужбовців. Ніс службу завзято, вірно, відважно.

До Храму Покрови Пресвятої Богородиці в м. Перечин, де відбувся чин похорону, попрощатися з захисником прийшли рідні, близькі, друзі, представники міської ради, мешканці громади…

Священники відслужили заупокійну Літургію, від головнокомандувача Збройних Сил України генерала Валерія Залужного зачитали пам’ятний лист на знак глибокої вдячності за жертовне служіння у лавах ЗСУ.

Хода пройшла до Алеї Слави (кладовище Полякове) – тут перечинця поховали з військовими почестями.

Щирі співчуття рідним і близьким загиблого. Вічна йому пам’ять, Царство Небесне, Слава Герою!

Про це інформує Перечинська міська рада.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах