120614
17:06 23.042023

Закарпатець намагався спершу обдурити, а згодом і підкупити прикордонників

Події 3286

Учора вночі прикордонники Чопського загону викрили протиправні наміри нашого співвітчизника, який не погребував ні хабарем, ні використанням підроблених документів, аби у незаконний спосіб виїхати за межі України.

Фото: Державна прикордонна служба України

36-річний житель Закарпаття прямував на виїзд з України легковим автомобілем через пункт пропуску «Ужгород». Разом з паспортом він пред’явив прикордонникам пакет документів на супровід родича, який потребує постійного стороннього догляду.

Однак, під час здійснення паспортного контролю, у прикордонного наряду виникли сумніви щодо дійсності наданих документів, тож їх вирішили перевірити поглиблено. У ході бесіди чоловік зізнався, що вони йому не видавалися відповідними органами. Натомість, документи йому допоміг «зробити» знайомий.

Коли прикордонники повідомили правопорушникові, що використання підроблених документів є злочином, він вирішив відкупитися від них хабарем. Задля уникнення відповідальності за скоєне порушник запропонував правоохоронцям неправомірну винагороду у розмірі 100 доларів США.

Військовослужбовці на таку пропозицію не пристали і викликали у пункт пропуску співробітників Нацполіції. Тепер «хитрунові» доведеться відповідати перед законом.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Бюджет Закарпаття: стійкість сьогодення і рішення на завтра
09:03
У Перечинському дитсадку «Теремок» панує чарівна різдвяно-новорічна атмосфера
08:40
У Дерцені відкрили пам’ятну дошку та меморіальну кімнату на честь Міклоша Жуковського
17:26
Хустянка створює з сухоцвітів квіткові композиції
17:00
«Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
16:38
На Закарпатті в межах програми «єРобота» 8 підприємців отримали гранти на власну справу
16:17
Оркестр і електрогітара: в Ужгородській музичній школі стартували звітні концерти
15:55
В Україні запроваджують інститут радників з питань захисту прав ромської національної меншини, наразі єдиний працює у Берегові
15:34
У Чопі міська рада виплатить компенсацію за ДТП через неналежний стан дороги
15:13
Мукачівка шиє адвент-календарі у техніці печворк
14:52
Всі новини
Головне