119074
10:11 7.032023

На війні загинув захисник із Закарпаття Микола Піцур

Події 4719

У жорстоких боях за рідну землю, внаслідок танкового обстрілу на Донеччині загинув відважний захисник України, вихідець з Дубового, що на Тячівщині, Микола Піцур. Про це у Фейсбуку повідомила Дубівська селищна рада.

Народився Герой 14 грудня 1982 року у смт Дубове Тячівського району Закарпатської області. Після закінчення місцевої школи навчався на будівельника. Згодом переїхав до столиці, де працював за спеціальністю.

У Києві Микола Піцур зустрів своє кохання, а у 2004 році молода сім’я переїхала до Корделівки, що на Вінничині.

У перші дні війни Миколу Піцура мобілізували до війська. В одному з боїв він отримав поранення, після лікування знову став у стрій.

У загиблого залишилися дружина та дві доньки

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У чемпіонаті Закарпаття з футболу відбулися матчі 10 туру
08:59
Тячівщина: судитимуть учасників групового нападу на ветерана війни
08:45
В Ужгородському скансені триває відбудова дерев’яної синагоги з села Великі Ком’яти
08:30
З початку 2026 року місцеві бюджети Закарпаття отримали понад 4 млрд грн податків
20:25
Міжнародний день музеїв в ужгородському скансені
20:15
Досвід, що працює: близько 400 закарпатців у віці 60+ знайшли роботу цьогоріч
18:59
В Ужгороді податківці нагадують про сплату майнових податків та актуалізацію особистих даних
18:11
На Закарпатті податкова служба посилює контроль за обігом пального: за результатами перевірок застосовано 4 млн грн штрафних санкцій
17:50
Ужгородський скансен запрошує на майстерку з гончарства
17:44
Закарпатську виноробню визнали Брендом – візитівкою країни на міжнародній премії Wine Travel Awards
17:35
Всі новини