118907
14:38 1.032023

Помер учитель ужгородської школи

Події 15169

Як повідомляє на своїй сторінці у мережі Фейсбук Ужгородська ЗОШ # 20 ліцей Лідер, помер Григорій Миколайович Колісник, колишній учитель “Захисту України”.

Повідомлення про смерть Григорія Колісника глибоким болем обізвалось у серцях тих, хто його знав. У нашій пам’яті Григорій Миколайович назавжди залишиться доброю, веселою людиною, доброзичливим колегою, професіоналом своєї справи. Щирий, позитивний, чудовий педагог, який любив учнів.Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині померлого. Вічна світла пам’ять нашому колезі.Церемонія прощання відбудеться 2 березня о 12.30 на цвинтарі “Кальварія”.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Руслана Джахман про виставку щодо важливості збереження комах запилювачів
20:22
Василина Палинчак-Кутузова про закарпатські хустки з фондової колекції музею ім. Т.Легоцького
19:51
У Рахові через золу з печі загорілася надвірна споруда: пошкоджено будинок і мотоцикл
19:14
У Бедевлі на Тячівщині водійка Opel наїхала на чоловіка, який лежав на дорозі: пішохід загинув
18:44
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
Всі новини
Головне