118379
15:58 15.022023

У Мукачеві поліція затримала наркоторговця під час зустрічі з черговим клієнтом

Події 25333

Оперативники Мукачівського районного управління поліції припинили злочинну діяльність 22-річного наркоторговця. Фігурант займався розповсюдженням наркотиків рослинного походження на території райцентру. 

В ході контролю за вчиненням злочину, вчора, 14 лютого, співробітники кримінальної поліції затримали зловмисника одразу після чергового збуту дози наркотичної речовини своєму клієнтові.

Підчас обшуку за місцем проживання підозрюваного слідчі вилучили ще частину наркотовару.

В поліції за цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України.

Зловмисник наразі затриманий у процесуальному порядку та перебуває у ізоляторі тимчасового тримання. За торгівлю наркотиками йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Досудове розслідування у справі триває.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Знайти роботу із зарплатою понад 15 тисяч гривень допоможуть у Закарпатській обласній службі зайнятості
17:58
У Сваляві платникам роз’яснили можливості Електронного кабінету ДПС
17:40
Майже рік вважався зниклим безвісти: Ужгород сьогодні прощався із захисником, 52-річним солдатом Володимиром Тарапатою
17:35
Як отримати офіцерське звання під час мобілізації: роз'яснення Міноборони
17:18
У Королеві горів гараж
15:41
На Закарпатті патрульні виявили недоліки під час весняного комісійного обстеження вулично-дорожньої мережі
15:26
Три роки вважався зниклим безвісти: у Мукачеві прощалися з Героєм Юрієм Шепою
15:11
На Тячівщині горіла надвірна споруда, будинок поруч вдалося врятувати
14:55
На Ужгородщині біля магазину загорівся легковик
14:40
В Ужгороді відбувся круглий стіл щодо захисту прав біженців та осіб без громадянства
14:25
Всі новини