117956
16:05 3.022023

Постачальник газу завищив ціни на паливо, через що Іршавська лікарня переплатила майже 450 тис. грн

Події 3254

Хустська окружна прокуратура звернулася до суду з позовною заявою щодо стягнення 444 тис. грн з товариства, що постачало газове паливо до Іршавської міської лікарні.

Прокурор встановив, що за відсутності будь-яких коливань вартості природного газу на ринку постачальник завищив його ціну шляхом укладання ряду незаконних додаткових угод. Через це медзаклад безпідставно сплатив вищевказану суму.

У суді прокуратура домагатиметься визнання недійсними 9 укладених додаткових угод і наполягатиме на обов’язковому відшкодування товариством завданих збитків. Господарський суд вже відкрив провадження у справі, її розгляд триває.

Про це інформує пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
На Закарпатті під час свят прогнозують до 20% зростання пасажиропотоку на кордоні
15:49
Закарпаття посилює міжнародну співпрацю: угорські партнери передадуть допомогу бригаді «Хижак»
15:26
В Ужгороді влаштували новорічне шоу з участю повітряних гімнасток
15:14
На Закарпатті підбили підсумки ветеранської політики за 2025 рік і визначили пріоритети на 2026-й
14:52
Майже тисяча ужгородських дітей безкоштовно відвідали казкову виставу в облмуздрамтеатрі
14:30
6 років ув’язнення за наркоторгівлю: в Ужгороді прокуратура довела вину рецидивіста за збут психотропів
14:08
Всі новини
Головне