116913
15:30 4.012023

На Закарпатті поліція затримала підозрюваного у незаконному заволодінні автомобілем місцевого жителя

Події 3642

Співробітники відділення поліції у Виноградові розкрили незаконне заволодіння автомобілем «ВАЗ 2107», що сталося в селі Олешник Берегівського району. Транспортний засіб вилучено та буде повернуто власнику. Зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.

Сьогодні, 4 січня, о 00:04 до поліції звернувся 46-річний мешканець села Олешник Берегівського району та повідомив про зникнення його автомобіля «ВАЗ 2107». Чоловік розповів, що припаркував своє авто поблизу будинку, проте через деякий час на тому місці не виявив машини. В бардачку автомобіля також знаходилися особисті цінні речі заявника.

Поліцейські протягом ночі провели ряд заходів та вже до ранку встановили особу, причетну до вчинення злочину. Ним виявився 26-річний місцевий мешканець. Поліцейські також з’ясували, що транспортний засіб він відігнав в гараж до свого знайомого, де мав намір на деякий час сховати автівку.

Слідчі вже вилучили транспортний засіб та найближчим часом повернуть законному власнику.

Зловмисника розшукали та затримали. Відповідно до статті 208 КПК України його помістили до ізолятора тимчасового тримання. За даним фактом в поліції відкрито два кримінальні провадження: за ч. 1 ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) та ч. 4 ст. 185 (Крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України.

Слідство у справі триває.

Про це інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті стартували рейди з виявлення незаконно зрубаних ялинок
14:40
На Закарпатті затримали озброєного чоловіка, який відкрив стрілянину в багатоповерхівці
14:31
1528 — новий номер Єдиної ветеранської лінії
11:59
У Перечині провели майстерку з виготовлення вертепної зірки
10:54
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
На Закарпатті під час свят прогнозують до 20% зростання пасажиропотоку на кордоні
15:49
Закарпаття посилює міжнародну співпрацю: угорські партнери передадуть допомогу бригаді «Хижак»
15:26
Всі новини
Головне