116860
12:23 3.012023

На жителя Берегівщини вчинили розбійний напад

Події 2965

У селі Яноші зловмисник проник до будинку 64-річного односельця, наніс йому тілесні ушкодження та забрав мобільний телефон. За лічені години поліцейські встановили особу нападника та затримали його. За фактом розпочато слідство.

Вчора, 2 січня, поліцейські Берегова отримали повідомлення про те, що в селі Яноші у будинок місцевого мешканця проник невідомий та пограбував господаря, нанісши йому при цьому численні тілесні ушкодження.

Співробітники поліції, які негайно виїхали за вказаною адресою, встановили, що напад на пенсіонера скоїв невідомий у масці. Потерпілий розповів, що застав зловмисника на власному подвір’ї. Побачивши господаря, він накинувся на нього з дерев’яною палицею та наносячи удари, вимагав віддати цінні речі. Разом із пенсіонером зловмисник увійшов усередину будинку, забрав від чоловіка близько 6 тисяч гривень його заощаджень та мобільний телефон.

Пенсіонера з численними травмами було госпіталізовано до медзакладу.

У той час співробітники кримінальної поліції негайно розпочали оперативно-розшукові заходи та в результаті швидко встановили особу нападника. Ним виявився 54-річний односелець потерпілого, раніше судимий за майновий злочин. Під час обшуку в його будинку поліцейські виявили та вилучили мобільний телефон пенсіонера.

Зловмисника затримали в порядку статті 208 КПК України.

Дії затриманого слідчі кваліфікували за ч. 4 ст. 187 Кримінального кодексу України. За скоєне йому загрожує від 8 до 15 років позбавлення волі. Слідство у справі триває.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Руслана Джахман про виставку щодо важливості збереження комах запилювачів
20:22
Василина Палинчак-Кутузова про закарпатські хустки з фондової колекції музею ім. Т.Легоцького
19:51
У Рахові через золу з печі загорілася надвірна споруда: пошкоджено будинок і мотоцикл
19:14
У Бедевлі на Тячівщині водійка Opel наїхала на чоловіка, який лежав на дорозі: пішохід загинув
18:44
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
Всі новини
Головне