116510
15:25 20.122022

На угорському боці ПП «Тисабеч – Вилок» в автомобілі виявили контрабандні сигарети. ВІДЕО

Події 11527

У пункті пропуску «Тисабеч – Вилок» працівники Національної податкової та митної служби Угорщини в одному з автомобілів виявили сигарети без акцизних марок загальною вартістю близько одного мільйона форинтів (близько 100 тисяч гривень).

Водій повідомив митникам, що везе дві пачки сигарет. Проте під час огляду в спеціальних конструктивних порожнинах автомобіля було виявлено 600 пачок різних марок без акцизу, ідеться в повідомленні Національної податкової та митної служби Угорщини.

Чоловік зізнався, що тютюнові вироби належать йому, проте не зміг пред’явити документи про їхнє походження.

Сигарети загальною вартістю близько одного мільйона форинтів, а також автомобіль співробітники Національної податкової та митної служби вилучили.

(MTI)

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
161 особа з інвалідністю скористалася послугами Закарпатської обласної служби зайнятості у січні 2026 року
17:06
Понад 8 тисяч адміністративних послуг надано платникам податків Закарпаття у січні
17:00
Як зареєструватись в Е-Запис і що таке пріоритетне обслуговування 
15:53
На Закарпатті 52 жінки подали заявки на навчання за «чоловічими» професіями у 2025 році
15:17
На двох перевізників Закарпаття склали акти за порушення з тахографами
13:02
В Ужгороді затримали п’яного водія
12:43
Ужгородські гандболістки перемогли та повернулися на друге місце
12:36
Інфляція буде помірною у 2026–2028 роках, а економіка поступово зростатиме – Інфляційний звіт
10:44
Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко з робочим візитом відвідав Закарпаття
21:01
На Ужгородщині повідомили про підозру голові сільради та його спільнику у земельних махінаціях
16:21
Всі новини