116474
13:44 19.122022

У Рахові зловмисник обікрав відвідувачів місцевого храму

Події 3744

Співробітники Рахівського районного відділу поліції оперативно встановили та відшукали зловмисника, який причетний до двох крадіжок на території райцентру.

Так, днями, з повідомленням про зникнення гаманця з грошима та документами до поліції Рахова звернувся місцевий житель. Чоловік розповів, що на той момент перебував у приміщенні церкви.

Згодом з’ясувалося, що в аналогічну ситуацію потрапила ще одна відвідувачка храму – у неї викрали грошові кошти.

Поліцейські провели всі необхідні слідчі дії та в результаті встановили, що до крадіжок причетний 34-річний уродженець Харкова.

За обома фактами наразі у поліції триває розслідування.

Слідчі вже повідомили зловмиснику про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України. Завтра в суді має відбутися розгляд клопотання, щодо обрання фігурантові запобіжного заходу.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
На Закарпатті під час свят прогнозують до 20% зростання пасажиропотоку на кордоні
15:49
Закарпаття посилює міжнародну співпрацю: угорські партнери передадуть допомогу бригаді «Хижак»
15:26
В Ужгороді влаштували новорічне шоу з участю повітряних гімнасток
15:14
На Закарпатті підбили підсумки ветеранської політики за 2025 рік і визначили пріоритети на 2026-й
14:52
Майже тисяча ужгородських дітей безкоштовно відвідали казкову виставу в облмуздрамтеатрі
14:30
6 років ув’язнення за наркоторгівлю: в Ужгороді прокуратура довела вину рецидивіста за збут психотропів
14:08
Всі новини
Головне