20321
15:36 14.112022

На Тячівщині судитимуть колишню начальницю відділу сільської ради за незаконне преміювання

Події 3271

Тячівська окружна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо ексначальниці одного з відділів Углянської сільської ради за фактом розтрати майна, зокрема у великих розмірах (ч.ч. 3, 4 ст. 191 КК України).

Слідством встановлено, що посадовиця, зловживаючи службовим становищем, видала ряд наказів, на підставі яких вона та шестеро її колег неправомірно одержали премії. При цьому обвинувачена грубо порушила вимоги положення про преміювання, а здійснення виплат не погоджував її безпосередній керівник.

Таким чином за пів року ексначальниця відділу розтратила майже 365 тис. грн з місцевого бюджету. Наразі з органу місцевого самоврядування її звільнено. Подальший розгляд кримінального провадження здійснюватиме Тячівський районний суд.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Про це повідомляє пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Берегові стартував Різдвяний Festival Берегове
08:30
Руслана Джахман про виставку щодо важливості збереження комах запилювачів
20:22
Василина Палинчак-Кутузова про закарпатські хустки з фондової колекції музею ім. Т.Легоцького
19:51
У Рахові через золу з печі загорілася надвірна споруда: пошкоджено будинок і мотоцикл
19:14
У Бедевлі на Тячівщині водійка Opel наїхала на чоловіка, який лежав на дорозі: пішохід загинув
18:44
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Всі новини
Головне