114749
15:29 3.112022

На Закарпатті затримали фігуранта справи щодо незаконного обігу зброї на збуті боєприпасів

Події 3815

Співробітники відділу кримінальної поліції провели затримання жителя села Білки Хустського району Закарпатської області, який підозрюється у збуті боєприпасів. Фігуранта впіймали саме під час продажу набоїв до автоматичної зброї. Наразі він перебуває у ізоляторі тимчасового тримання.

Співробітники поліції отримали оперативну інформацію про те, що житель Хустського району може бути причетний до незаконного обігу зброї у регіоні. Оперативники ініціювали низку заходів, спрямованих на припинення незаконної діяльності фігуранта та недопущення застосування нелегальної зброї у злочинних цілях.

Так, було встановлено місце та час зустрічі зловмисника з клієнтом, якому він планував збути партію боєприпасів до автоматичної зброї. Оперативники поліції Іршави затримали підозрюваного безпосередньо під час передачі «товару» та отримання грошових коштів.

Фігуранта наразі поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Його дії слідчі кваліфікували за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України. У відповідності до санкції цієї статті за скоєне загрожує до 7 років позбавлення волі.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру та обрання запобіжного заходу. У ході досудового розслідування поліцейські встановлять канали постачання заборонених предметів та з’ясують чи були у нього спільники.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Знайти роботу із зарплатою понад 15 тисяч гривень допоможуть у Закарпатській обласній службі зайнятості
17:58
У Сваляві платникам роз’яснили можливості Електронного кабінету ДПС
17:40
Майже рік вважався зниклим безвісти: Ужгород сьогодні прощався із захисником, 52-річним солдатом Володимиром Тарапатою
17:35
Як отримати офіцерське звання під час мобілізації: роз'яснення Міноборони
17:18
У Королеві горів гараж
15:41
На Закарпатті патрульні виявили недоліки під час весняного комісійного обстеження вулично-дорожньої мережі
15:26
Три роки вважався зниклим безвісти: у Мукачеві прощалися з Героєм Юрієм Шепою
15:11
На Тячівщині горіла надвірна споруда, будинок поруч вдалося врятувати
14:55
На Ужгородщині біля магазину загорівся легковик
14:40
В Ужгороді відбувся круглий стіл щодо захисту прав біженців та осіб без громадянства
14:25
Всі новини