114034
14:58 17.102022

Поліція розкрила умисне вбивство жителя Хустщини

Події 2846

Оперативники закарпатської поліції затримали зловмисника, який підозрюється в умисному вбивстві 56-річного чоловіка з Хустщини. Зловмисник перебуває у ізоляторі тимчасового тримання. Йому загрожує до 15 років ув’язнення.

12 жовтня вранці до поліції звернулася 60-річна жителька села Копашнево Хустського району, яка повідомила, що виявила мертвим свого 56-річного брата у ліжку з ножем у грудях.

За викликом одразу виїхала слідчо-оперативна група поліції. Слідчі та експерти-криміналісти провели детальний огляд місця події: обстановка в будинку була порушена та наявні сліди боротьби.

Для розкриття даного злочину поліцейські провели ряд необхідних заходів. В результаті спільної роботи оперативників обласного управління поліції, Хустського та Тячівського районів, вчора ввечері вдалося затримати підозрюваного в умисному вбивстві. Ним виявився раніше судимий 57-річний житель Тячівщини.

Наразі з’ясовано, що вбивство сталося 9 жовтня. Тієї ночі потерпілий разом з підозрюваним, розпивали спиртні напої. Раптово між ними виник конфлікт, у ході якого зловмисник схопив кухонного ножа та заподіяв потерпілому дев’ять колото-різаних ран у область грудей. Після цього, щоб уникнути покарання, протягом кількох днів переховувався на території Тячівського району. Однак був затриманий співробітниками поліції.

За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України. Фігуранта наразі поміщено до ізолятора тимчасового тримання. Слідчі готують всі необхідні матеріали для повідомлення йому про підозру та обрання запобіжного заходу.

За скоєне зловмиснику загрожує до 15 років ув’язнення.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
На Закарпатті під час свят прогнозують до 20% зростання пасажиропотоку на кордоні
15:49
Закарпаття посилює міжнародну співпрацю: угорські партнери передадуть допомогу бригаді «Хижак»
15:26
В Ужгороді влаштували новорічне шоу з участю повітряних гімнасток
15:14
На Закарпатті підбили підсумки ветеранської політики за 2025 рік і визначили пріоритети на 2026-й
14:52
Майже тисяча ужгородських дітей безкоштовно відвідали казкову виставу в облмуздрамтеатрі
14:30
6 років ув’язнення за наркоторгівлю: в Ужгороді прокуратура довела вину рецидивіста за збут психотропів
14:08
Всі новини
Головне