![111594](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2022/08/zakprok-398-1536x864.png)
Незаконна торгівля боєприпасами в Мукачеві: прокуратура наполягає на триманні підозрюваного під вартою
Мукачівська окружна прокуратура в апеляційному порядку оскаржила запобіжний захід, обраний мешканцеві району за підозрою у незаконному придбанні, зберіганні та збуті боєприпасів (ч. 1 ст. 263 КК України). Прокурор не погодився із рішенням суду про застосування щодо особи цілодобового домашнього арешту та наполягатиме на триманні чоловіка під вартою.
![](http://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2022/08/foto-285-1024x1024.png)
На минулому тижні правоохоронці припинили спробу торгівлі бойовими припасами, що перебували в незаконному обігу. За процесуального керівництва Мукачівської окружної прокуратури проведено оперативну закупку в рамках контролю за вчиненням злочину. Таким чином встановлено факт збуту підозрюваним 45 предметів, схожих на набої до стрілецької зброї, а також гранату РГД-5 із запалом до неї. Усе це вилучено й скеровано на експертизу.
![](http://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2022/08/zakprok-398-1024x576.png)
У подальшому правоохоронці обшукали помешкання чоловіка в с. Жнятино, де знайшли та вилучили ще близько сотні набоїв.
У кримінальному провадженні триває досудове розслідування, яке здійснюють слідчі поліції Мукачева. Зауважимо, що чоловік вже притягувався до кримінальної відповідальності за замах на крадіжку. Наразі, у випадку доведення вини, підозрюваному у торгівлі боєприпасами загрожуватиме до 7 років за ґратами.
![](http://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2022/08/zakprok-397-1024x576.png)
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Про це повідомляє пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися