111423
11:24 16.082022

На Тячівщині у річці Тиса шукають тіло ймовірного потопельника

Події 3778

Учора, 15 серпня о 17:45 до ДСНС Закарпаття надійшло повідомлення про ймовірне утоплення людини у річці Тиса поблизу смт Тересва Тячівського району.

Для пошуку тіла направлено водолазно-рятувальне відділення аварійно-рятувального загону спецпризначення. Було обстежено місце, де ймовірно сталася трагедія, але тіло людини не знайшли.

У зв’язку з настання темної пори доби, пошукові роботи призупинено до 8:00 16 серпня.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Уряд підвищує мінімальні пенсійні виплати для родин загиблих і зниклих безвісти захисників та захисниць
18:22
Кілька вулиць Ужгорода будуть без вуличного освітлення
18:06
В Ужгороді відбулися змагання з гандболу
17:20
Відбулося пленарне засідання сорок першої сесії Тячівської міської ради восьмого скликання
16:28
У територіальному управлінні Служби судової охорони у Закарпатській області відбулося навчальне заняття з безпеки дорожнього руху
16:07
Після повернення з фронту поліцейським «стрілецького» батальйону вручили чергові звання та нагороди
15:53
В УжНУ шукали кращі форми та практики транскордонного співробітництва в країнах Вишеградської четвірки
15:35
На Закарпатті провели перші змагання зі спортивного більярду
15:10
Фіктивний туберкульоз задля отримання інвалідності: на Закарпатті викрито масштабну корупційну схему у медичній галузі
14:37
У Карпатах – сніголавинна небезпека
14:26
Всі новини