14:08 8.082022
Цього року на Закарпатті виявили 817 випадків керування у стані сп‘яніння
Події
2361
Від початку року закарпатські патрульні зафіксували 817 випадків керування у стані наркотичного або алкогольного сп‘яніння:


- 629 випадків за ч. 1 ст. 130 (Керування у стані сп’яніння) КУпАП. Штраф за таке порушення складає 17 000 грн з позбавленням права керування на 1 рік.
- 73випадки за ч. 2 ст. 130 (Керування у стані сп’яніння, вдруге за рік) КУпАП. Штраф за таке порушення складає 34 000 грн з позбавленням права керування на 3 роки з оплатним вилученням ТЗ чи без такого або адмінарешт на 10 діб з оплатним вилученням ТЗ чи без такого.
- 113 випадків за ч. 3 ст. 130 (Керування у стані сп’яніння, втретє за рік) КУпАП. Штраф за таке порушення складає 51 000 грн з позбавленням права керування на 10 років та конфіскацією транспортного засобу або адмінарешт на 15 діб з позбавленням права керування на 10 років та конфіскацією транспортного засобу.
- 2 випадки за ч. 4 ст. 130 (Вживання особою, яка керувала транспортним засобом, після дорожньо-транспортної пригоди за її участю алкоголю або інших речовин) КУпАП. Штраф за таке порушення складає 34 000 гривень або адміністративний арешт на строк 15 діб, з позбавленням права керування ТЗ на строк 3 роки.
Загальна сума штрафів склала 19 006 000 гривень.
Про це повідомляє патрульна поліція Закарпатської області.


Підписуйся на наш телеграм канал!
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
ПідписатисяНовини
На Хустщині сталася ДТП за участі неповнолітніх
13:03
У Мукачеві за тиждень народилося 40 немовлят, серед них дві пари двієнь
12:40
2025 рік ужгородські «Карпати» завершили на третьому місці
12:26
В Ужгороді змінять тарифи на проїзд у міських автобусах
12:12
У селі Заріччя на Хустщині сталася пожежа в житловому будинку
12:04
Мелодія дому: історія творчої родини Тулюків із Мукачівщини
11:38
В Мукачеві відбувся «Новорічний Кубок» з греко-римської боротьби серед юнаків
10:53
Нелюд із Берегівщини мало не добив коня до смерті
10:30
Під час загальнонаціональної хвилини мовчання в Ужгороді зупинятиметься весь транспорт
10:16
У Мукачеві 158 водіїв оштрафували за несплату паркування
10:07
Всі новини
Головне
Публікації
2025 рік ужгородські «Карпати» завершили на третьому місці
12:26
Мелодія дому: історія творчої родини Тулюків із Мукачівщини
11:38
Разом із закарпатцями колядували представники різних куточків України
09:57
Закарпатська сноубордистка Аннамарі Данча встановила історичне досягнення
14:49
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
Всі Публікації
Фото
Відео