109506
15:54 30.062022

На Закарпатті затримали іноземця за підозрою у розбещенні неповнолітньої дівчинки

Події 2942

Слідчі Головного управління поліції в Закарпатській області у співпраці з кіберполіцейськими викрили 51-річного іноземця на розбещенні неповнолітньої дівчини.

Поліцейські виявили, що в одній із соціальних мереж громадянин іноземної країни знайомиться з неповнолітніми закарпатками.

Для перевірки мети такого спілкування було проведено ряд оперативних заходів, і в результаті з’ясувалося, що зловмисник причетний до принаймні одного випадку розбещення дитини.

Підозрюваний познайомився у соцмережі із 14-річною дівчинкою. Згодом запросив дитину до себе додому, там вів з нею непристойні бесіди та схилив до дій сексуального характеру без застосування насильства.

За місцем проживання зловмисника поліція вже провела санкціоновані судом обшуки та вилучила всю комп’ютерну техніку, яку наразі досліджують експерти.

Зібравши достатньо доказів слідчі відділу розслідування злочинів, скоєних проти життя і здоров’я особи Головного управління поліції, за процесуального керівництва прокуратури, повідомили фігуранту про підозру у вчиненні злочину передбаченого ч. 1 ст. 156 Кримінального кодексу України, тобто Вчинення розпусних дій щодо особи, яка не досягла шістнадцятирічного віку. Також суд вже обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Наразі оперативні заходи ще тривають, перевіряється причетність підозрюваного до скоєння аналогічних злочинів та встановлюються інші можливі потерпілі.

Зловмиснику загрожує до п’яти років позбавлення волі.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Мукачівщині планують створити заказник водоплавних птахів та впровадити бьордвочинг-туризм
15:06
Чемпіонат Мукачівщини з футболу: результати протистоянь 4-го туру
14:39
Ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах: на Закарпатті викрито мережу продуктових магазинів
14:15
111 жителям Мукачева призначили державні види державних допомог та компенсацій
14:00
Командира 73 окремого батальйону нагородили орденом Богдана Хмельницького
13:57
У Мукачеві пройшли змагання з шахів серед юнаків та дівчат
13:11
Студенти УжНУ відвідали Головне управління ДПС у Закарпатській області
12:33
Головний тренер ФК «Ужгород» Яромир Лобода: «Задоволений роботою гравців на зборах»
12:16
На Закарпатті заблокували канал збуту боєприпасів: підозрюваного у злочині затримано
11:57
Закарпатська митниця підбила підсумки експортно-імпортних операцій за І квартал 2025 року
11:29
Всі новини
Головне