
Через незначну кількість прихованого тютюну громадянин Румунії позбувся автомобіля
Цієї ночі в пункті пропуску «Дякове» прикордонники Мукачівського загону спільно з працівниками митниці попередили спробу незаконного переміщення до Румунії сигарет.



Потай перемістити тютюнові вироби намагався 24-річний громадянин Румунії, який прибув у пункт пропуску автомобілем марки «Фольксваген». Маючи на меті незаконний підробіток, чоловік спакував у конструктивні порожнини переднього та заднього бамперу, а також у порожнини заднього правого крила автомобіля 307 пачок сигарет.


Незаконні наміри іноземця прикордонники викрили під час здійснення спільного з митниками поглибленого огляду транспортного засобу.

Сигарети та транспортний засіб в українця вилучили. Сума оцінки тютюнових виробів склала 20,5 тисяч гривень, вилучене авто оцінили у 188 тисяч гривень.
Про це інформує пресслужба Мукачівського прикордонного загону.

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися