![108656](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2022/06/dodaty-novyj-zapys-podiyi-wordpress-10-06-2022-11-47-29.png)
На Берегівщині скориставшись відсутністю господаря чоловік викрав з будинку плазмовий телевізор
Співробітники Берегівського районного відділу поліції розкрили крадіжку з приватного будинку у селі Мала Бийгань. Викрадений плазмовий телевізор поліцейські вилучили та повернуть власнику. За фактом злочину розпочато слідство
![](http://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2022/06/whatsapp-image-2022-06-10-at-110035.jpeg)
![](http://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2022/06/whatsapp-image-2022-06-10-at-105514-1-1024x926.jpeg)
Вчора, 9 червня, до Берегівського районного відділу поліції звернувся 51-річний житель села Велика Бийгань, будинок якого обікрали невідомі. Потерпілий розповів, що з помешкання зник плазмовий телевізор.
На міцсе події відправилася слідчо-оперативна група поліції та дільничні офіцери, які обслуговують дану територію. З’ясувалося, що заявника кілька днів не було вдома, і саме в цей період було скоєно злочин. Крадій проник до будинку пошкодивши вікно.
Працівники поліції провели ряд заходів та швидко встановили особу причетну до крадіжки – 20-річного мешканеця міста Берегово.
Його дії слідчі кваліфікували за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України, тобто Крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану. Фігурантові загрожує до восьми років ув’язнення.
Правоохоронці вилучили викрадений телевізор та найближчим часом повернуть його власнику.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися