108454
12:21 7.062022

На Мукачівщині чоловік незаконно заволодів автомобілем

Події 2992

Співробітники поліції Мукачівщини спільно з патрульними поліцейськими розшукали та затримали зловмисника, який викрав автомобіль мешканця селища Чинадієво. За фактом незаконного заволодіння транспортним засобом слідчі відкрили кримінальне провадження, підозрюваного помістили до ізолятора тимчасового тримання. Слідство у справі триває.

Вчора, 6 червня, о 16:20 до поліції надійшло повідомлення про викрадення автомобіля марки «Nissan». 40-річний заявник, житель селища Чинадієво, розповів, що припаркував автівку на власному подвір’ї, але згодом виявив його відсутність та одразу зателефонував у поліцію.

Співробітники кримінальної поліції Мукачівщини вжили ряд оперативних заходів та встановили, що до незаконного заволодіння транспортним засобом причетний 35-річний раніше судимий односелець потерпілого.

За попередньою інформацією того дня зловмисник викрав з будинку заявника ключі від авто та втік з місця події.

Отриману інформацію правоохоронці передали всім поліцейським патрулям, що дозволило швидко розшукати фігуранта: патрульні зупинили викрадений автомобіль у місті Мукачево. Підозрюваний перебував у транспортному засобі в якості пасажира, керував автівкою його 30-річний вже раніше судимий за майнові злочини товариш. У останнього поліцейські виявили наркотичні речовини, які вилучили та відкрили за цим фактом кримінальне провадження (ч.1 ст. 309 Кримінального кодексу України). Окрім цього патрульні склали на нього адмінпротокол за статтею 130 КУпАП, адже він перебував за кермом автомобіля в стані сп’яніння.

Самого ж 35-річного фігуранта злочину слідчі затримали в порядку статті 208 КПК України. Наразі він перебуває у ізоляторі тимчасового тримання. Його дії в поліції кваліфікували за ч. 2 ст. 289 Кримінального кодексу України, тобто Незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене особою, яка раніше вже була судима.

Транспортний засіб наразі поміщено на арештмайданчик і найближчим часом буде повернуто потерпілому. За скоєне затриманому загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 8 років з конфіскацією майна або без такої.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Дерцені відкрили пам’ятну дошку та меморіальну кімнату на честь Міклоша Жуковського
17:26
Хустянка створює з сухоцвітів квіткові композиції
17:00
«Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
16:38
На Закарпатті в межах програми «єРобота» 8 підприємців отримали гранти на власну справу
16:17
Оркестр і електрогітара: в Ужгородській музичній школі стартували звітні концерти
15:55
В Україні запроваджують інститут радників з питань захисту прав ромської національної меншини, наразі єдиний працює у Берегові
15:34
У Чопі міська рада виплатить компенсацію за ДТП через неналежний стан дороги
15:13
Мукачівка шиє адвент-календарі у техніці печворк
14:52
У Тарасівці через коротке замикання згоріла надвірна споруда з сіном та трактором
14:30
На Хустщині двоє раніше судимих побили пенсіонерку, щоб викрасти алкоголь
14:07
Всі новини
Головне