108248
11:19 1.062022

На МП «Ужгород-автомобільний» українець намагався вивезти нарізну зброю з набоями

Події 2773

Порушником вітчизняного законодавства виявився 38-річний громадянин України, який під час митного контролю на митному посту «Ужгород-автомобільний» Закарпатської митниці не заявив за встановленою формою про переміщення в автомобілі нарізної зброї з набоями.

Відтак, два мисливські карабіни з оптичними прицілами з маркуванням «REMINGTON MAGNUM» та «ROBLER AUSTRIA» з набоями інспектори-пошуківці виявили під час перевірки багажного відділення інормарки, які знаходилися серед особистих речей водія. Будь-які дозвільні документи для переміщення нарізної зброї через кордон наш співвітчизник не мав при собі.

Наразі правоохоронні органи повідомлено про протиправне діяння, що містить ознаки злочину, передбаченого статтею 263 КК України.

Про це передає пресслужба Закарпатської митниці.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На кордоні з Угорщиною прикордонники затримали групу порушників
17:50
Ліквідація нарколабораторії на Мукачівщині: взяли під варту двох організаторів
17:37
На Закарпатті виставу «Фарбований лис» показали дітям, евакуйованим зі сходу України
17:24
Закарпатець намагався за хабар вивезти за кордон 13-річну дівчинку
16:40
Рятувальники Хуста ліквідували наслідки дорожньо-транспортної пригоди
16:29
В Мукачеві затримали нетверезого водія-порушника, який позбавлений права керування
16:22
В Ужгороді вдруге влаштували ветеранський турнір із баскетболу
16:12
Ужгородська футзальна ліга: результати матчів 8-го туру
15:50
У 2024 році національні природні парки Закарпаття відвідали понад 170 тисяч туристів
15:35
Митна статистика Закарпатської митниці за 2024 рік: найбільше експортовано зернові культури, а імпортовано – автомобілі та побутову техніку
15:27
Всі новини