107304
12:38 12.052022

Поліція Мукачева застерігає громадян від дій шахраїв

Події 3757

Від початку воєнних дій на території нашої держави Закарпаття стало прихистком для багатьох вимушено переселених українців. Поліцейські регіону докладають максимум зусиль для безпеки кожного жителя краю, а також звертають увагу громадян на дотриманні ними всіх необхідних правил для захисту від будь-яких шахрайських дій зловмисників.

Серед зафіксованих та розслідуваних поліцейськими на даний час справ — махінації, пов’язані з орендою житла, в яких потерпілими є здебільшого жителі інших областей. Шукаючи житло серед інтернет-оголошень, вони перераховували завдаток за оренду на вказаний в оголошенні банківський рахунок, проте після цього зв’язок з «орендодавцями» зникав.

Крім того, слідчі та співробітники кіберполіції області розслідують кримінальні справи, що стосуються шахрайств із банківськими картками громадян. Ідеться про випадки, коли невідомі телефонують, видаючи себе за співробітників банку. Після виконання вказівок телефонних аферистів з карток потерпілих зникають кошти.

Поліція рекомендує громадянам звертатися тільки до перевірених агентів з нерухомості або домовлятися про розрахунок за житло лише в момент заїзду, а також не надавати телефоном жодних відомостей про свої банківські рахунки і всі операції з картками проводити у найближчих відділеннях банку.

Про це повідомляє Мукачівське районне управління поліції.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
На Закарпатті під час свят прогнозують до 20% зростання пасажиропотоку на кордоні
15:49
Закарпаття посилює міжнародну співпрацю: угорські партнери передадуть допомогу бригаді «Хижак»
15:26
В Ужгороді влаштували новорічне шоу з участю повітряних гімнасток
15:14
На Закарпатті підбили підсумки ветеранської політики за 2025 рік і визначили пріоритети на 2026-й
14:52
Майже тисяча ужгородських дітей безкоштовно відвідали казкову виставу в облмуздрамтеатрі
14:30
6 років ув’язнення за наркоторгівлю: в Ужгороді прокуратура довела вину рецидивіста за збут психотропів
14:08
Всі новини
Головне