107132
11:45 9.052022

У Сваляві в фігуранта наркозлочину вилучили амфетамін 

Події 3375

Співробітники відділення поліції в місті Свалява викрили чоловіка на незаконному зберіганні наркотиків. У фігуранта вилучили пакунок з амфетаміном та відкрили за даним фактом кримінальне провадження

Оперативники відділення поліції в місті Свалява отримали інформацію про те, що один із жителів села Поляна може бути причетним до незаконного зберігання наркотиків. Вчора, 8 травня, поліцейські розшукали 26-річного чоловіка.

Зловмисник перебував у сусідньому селі. В салоні його автомобіля «Toyota» правоохоронці виявили поліетиленовий пакет з порошкоподібною речовиною, схожою на амфетамін. Слідчі вилучили наркотики та скерують експерту для дослідження.

За даним фактом в поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України – Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту. Такі дії караються штрафом від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років.

Наразі поліція встановлює канал постачання заборонених речовин. Слідство у справі триває.

Про це інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Відбулося пленарне засідання сорок першої сесії Тячівської міської ради восьмого скликання
16:28
У територіальному управлінні Служби судової охорони у Закарпатській області відбулося навчальне заняття з безпеки дорожнього руху
16:07
Після повернення з фронту поліцейським «стрілецького» батальйону вручили чергові звання та нагороди
15:53
В УжНУ шукали кращі форми та практики транскордонного співробітництва в країнах Вишеградської четвірки
15:35
На Закарпатті провели перші змагання зі спортивного більярду
15:10
Фіктивний туберкульоз задля отримання інвалідності: на Закарпатті викрито масштабну корупційну схему у медичній галузі
14:37
У Карпатах – сніголавинна небезпека
14:26
Андрій Поляк щодо сайту, на якому будуть представлені регіональні програми підтримки ветеранів
14:00
Помер захисник із Берегівського району
13:47
У Берегові десятикласниця вкрала золото, бо «мала потребу в грошах»
12:51
Всі новини