107004
12:59 5.052022

На Ужгородщині упіймали зловмисника, який обікрав жінку

Події 3897

У селі Мала Добронь, що на Ужгородщині, зловмисник вкрав речі однієї з працівниць сільської ради. Поліцейські швидко розшукали та затримали чоловіка. Гаманець із грошима та телефоном співробітники поліції вилучили та повернули потерпілій. У справі триває слідство

Вчора, 4 травня, до поліцейських Ужгородщини звернулася 58-річна жителька села Мала Добронь. Жінка повідомила про крадіжку її речей. Ішлося про гаманець із грошима та мобільним телефоном із приміщення сільської ради, де вона працює.

Дільничні офіцери поліції, спільно з працівниками слідчо-оперативної групи, швидко розкрили злочин. Як з’ясували поліцейські, 19-річний мукачівець, перебуваючи в приміщенні сільради, скористався відсутністю свідків та забрав залишені працівницею на столі гаманець із 1000 гривень та мобільним телефоном.

Чоловіка затримали в порядку статті 208 КПК України та помістили в ізолятор тимчасового тримання. За даним фактом в поліції відкрили кримінальне провадження за ч.4 ст.185 Кримінального кодексу України (Крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану), що передбачає покарання до 8 років позбавлення волі.

Наразі вирішується питання про повідомлення затриманому про підозру в скоєнні злочину та обрання йому запобіжного заходу. Слідство у справі триває.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
З початку 2026 року місцеві бюджети Закарпаття отримали понад 4 млрд грн податків
20:25
Міжнародний день музеїв в ужгородському скансені
20:15
Досвід, що працює: близько 400 закарпатців у віці 60+ знайшли роботу цьогоріч
18:59
В Ужгороді податківці нагадують про сплату майнових податків та актуалізацію особистих даних
18:11
На Закарпатті податкова служба посилює контроль за обігом пального: за результатами перевірок застосовано 4 млн грн штрафних санкцій
17:50
Ужгородський скансен запрошує на майстерку з гончарства
17:44
Закарпатську виноробню визнали Брендом – візитівкою країни на міжнародній премії Wine Travel Awards
17:35
В Ужгороді відбувся обласний фестиваль кар’єри «Платформа твоїх можливостей-2026»
17:08
Військова служба і навчання: умови надання відпустки у зв’язку з навчанням
17:05
Транспортні перевезення в Закарпатській області
16:57
Всі новини