103976
08:30 18.022022

Закарпатські патрульні взяли участь у тактико-спеціальних навчаннях

Події 2562

З 15 до 17 лютого інспектори управління патрульної поліції в Закарпатській області спільно із працівниками УСБУ в Закарпатській області та іншими підрозділами боротьби з тероризмом провели навчання. Вони відпрацьовували алгоритм спільних дій для забезпечення безпеки громадян у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Впродовж навчання інспектори перевірили 3 710 автівок, водіїв 156 з яких притягнули до адміністративної відповідальності. Окрім того, патрульні виявили 12 керманичів, які керували автомобілем у стані сп’яніння. У період навчань поліцейські неодноразово виявляли ймовірні наркотики та зброю, а також документи з ознаками підробки.

Завдяки злагодженим спільним діям під час навчань всі поставленні завдання були виконані, інформує патрульна поліція Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Руслана Джахман про виставку щодо важливості збереження комах запилювачів
20:22
Василина Палинчак-Кутузова про закарпатські хустки з фондової колекції музею ім. Т.Легоцького
19:51
У Рахові через золу з печі загорілася надвірна споруда: пошкоджено будинок і мотоцикл
19:14
У Бедевлі на Тячівщині водійка Opel наїхала на чоловіка, який лежав на дорозі: пішохід загинув
18:44
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
Всі новини
Головне