10396
22:27 30.092016

В Ужгороді нетверезий водій вчинив ДТП

Події 2291

 Сьогодні близько опівночі екіпаж ужгородських патрульних отримав повідомлення про ДТП на перехресті вулиць Легоцького та Заньковецької.

photo_2016-09-30_10-14-04

На місці події полісмени виявили Opel Astra іноземної реєстрації. Водій, не впоравшись з керуванням, наїхав на бордюр, внаслідок чого автівка отримала механічні ушкодження. На щастя, ніхто не постраждав.

Під час спілкування з водієм патрульні помітили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. Нетверезий стан підтвердився висновком лікаря обласного наркодиспансера.

На водія полісмени склали 2 протоколи та постанову, оскільки окрім вчинення ДТП в стані алкогольного сп’яніння, чоловік керував без відповідних документів.

Автомобіль евакуювали на арештмайданчик.

Загалом, за останню добу патрульні виявили 6 нетверезих водіїв (4-х в Ужгороді та 2-х у Мукачеві).

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах