103587
12:02 9.022022

Підсумки діяльності у 2021 році підвели прикордонники Мукачівського загону

Події 3492

Результати оперативно – службової діяльності за 2021 рік підсумували вчора в управлінні Мукачівського прикордонного загону.

У звітному періоді в пунктах пропуску, які діють на ділянці Мукачівського прикордонного загону, кордон перетнули більше 3 млн. осіб (на 7 % більше ніж у 2020 році) та 751036 транспортних засоби.

Не пропустили через державний кордон з різних причин 1031 особу.

У 47 випадках військовослужбовцями загону затримано 125 нелегальних мігрантів. Притягнено до адмінвідповідальності 939 осіб, накладено штрафів на суму 1,982 млн гривень.

Зросла кількість відмов персоналу від неправомірних грошових винагород. Так, у 2021 році прикордонники Мукачівського загону зафіксували 206 спроб дачі хабаря на загальну суму 126 570 гривень (у 2020 році – 38 спроб на суму 47 000 гривень).

Впродовж 2021 року припинено 90 спроб переміщення тютюнової контрабанди, в результаті чого виявлено та вилучено майже 355 тисяч пачок сигарет. Виявлено та затримано 4 квадрокоптери та 1 малий літальний апарат «Аерошут», якими переміщували через кордон тютюнові вироби.

Крім того, прикордонники Мукачівського загону виявили:

  • 47 недійсних документів;
  • 6 чужих документів;
  • 55 підроблених свідоцтв про вакцинацію;
  • 38 підроблених ПЛР-тестів
  • 9 одиниць зброї;
  • 116 боєприпасів;
  • 9 викрадених транспортних засоби.

Про це повідомляє пресслужба Мукачівського прикордонного загону.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Андрій Поляк щодо сайту, на якому будуть представлені регіональні програми підтримки ветеранів
14:00
Помер захисник із Берегівського району
13:47
У Берегові десятикласниця вкрала золото, бо «мала потребу в грошах»
12:51
В Ужгороді завтра попрощаються із військовим Олександром Шугаром
12:36
У Берегові судитимуть ексчиновника міськради, який незаконно «віддав» землі лісфонду під приватизацію
12:12
Незаконна приватизація землі в Ужгороді: поліція скерувала до суду справу щодо експосадовця департаменту міськради
11:48
Верховна Рада ухвалила закон «Про основні засади державної житлової політики»
11:37
В Ужгороді сьогодні прощатимуться із полеглим на війні з росією бійцем Олексієм Бриньком
11:27
На Закарпатті чоловік організував нелегальний бізнес з переправляння чоловіків призовного віку
11:20
Хустські рятувальники ліквідували пожежу в житловому будинку
10:35
Всі новини