103390
14:32 4.022022

На Ужгородщині підозрюваному у торгівлі метамфетаміном обрано запобіжний захід

Події 3182

За клопотанням, погодженим прокурором Ужгородської окружної прокуратури, під варту взято 30-річного місцевого жителя за підозрою у зберіганні та збуті психотропних речовин (ч. 2 ст. 307 КК України). Водночас слідчим суддею визначено йому заставу у розмірі близько 90 тис. грн.

Слідством встановлено, що чоловік може бути причетним до розповсюдження заборонених речовин на території району. Попередньо задокументовано факт збуту ним метамфетаміну. А вже під час чергової зустрічі із «клієнтом» особу затримали. З місця злочину правоохоронці вилучили речовини, схожі на наркотики й психотропи, прозорі пакетики для їх фасування та готівкові кошти. Для встановлення походження речовин буде проведено відповідну експертизу.

Триває подальше досудове розслідування, яке здійснюють слідчі поліції Ужгородщини.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Про інформує пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Краса спорту – у танці: в Ужгороді відбувся чемпіонат області
17:21
«Від бурі до спокою: Бетховен і Мендельсон»: концерт симфонічної музики в Ужгороді
17:18
«Ужгород» впевнено переміг, а «Вільхівці» мінімально поступилися 
16:45
На об’їзній дорозі Мукачева внаслідок ДТП травмовано чотирьох осіб
16:28
Про підсумки проєкту «Зелені скарби Карпат»
16:19
На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники заблокували ще 3 «ухилянтські» схеми
16:03
На Закарпатті прокуратура забезпечила відшкодування до бюджету понад 8,2 млн грн несплачених підприємством податків
15:43
На Закарпатті до 7 років ув’язнення засуджено водія, з вини якого в ДТП загинули двоє підлітків
15:08
На Закарпатті відбувся чемпіонат із бойових мистецтв, присвячений пам’яті загиблого поліцейського Василя Дрогомирецького
14:25
У Мукачеві відбувся ІІІ Весняний Кубок із блискавичних шахів 
14:04
Всі новини