102878
15:58 25.012022

Двох закарпатців судитимуть за незаконне переправлення групи мігрантів до ЄС

Події 3391

Закарпатською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт щодо двох жителів с. Забрідь Ужгородського району за фактом незаконного переправлення групи осіб через державний кордон (ч. 2 ст. 332 КК України). Крім того, одному з обвинувачених інкриміновано ще й незаконне зберігання боєприпасів (ч. 1 ст. 263 КК України).

За даними слідства, на початку липня 2021 року чоловіки сприяли незаконному переправленню семи громадян Сомалі на територію ЄС в обхід пунктів пропуску. Вони провели мігрантів лісистою місцевістю до українсько-польського кордону, надаючи вказівки для подальшого його перетину і забезпечуючи продуктами харчування. Сомалійців виявили і затримали польські прикордонники неподалік с. Устшики-Гурне, на відстані близько 10 км від кордону.

Під час санкціонованого обшуку в помешканні одного з обвинувачених правоохоронці виявили й ручну гранату РГД-5. Чоловік зберігав боєприпаси без відповідного дозволу у підсобному приміщенні свого будинку.

Досудове розслідування здійснювали слідчі Головного управління Нацполіції в Закарпатській області за оперативного супроводу співробітників відділу міграційної поліції.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Про це повідомляє Закарпатська обласна прокуратура.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
На Закарпатті під час свят прогнозують до 20% зростання пасажиропотоку на кордоні
15:49
Закарпаття посилює міжнародну співпрацю: угорські партнери передадуть допомогу бригаді «Хижак»
15:26
В Ужгороді влаштували новорічне шоу з участю повітряних гімнасток
15:14
На Закарпатті підбили підсумки ветеранської політики за 2025 рік і визначили пріоритети на 2026-й
14:52
Майже тисяча ужгородських дітей безкоштовно відвідали казкову виставу в облмуздрамтеатрі
14:30
6 років ув’язнення за наркоторгівлю: в Ужгороді прокуратура довела вину рецидивіста за збут психотропів
14:08
Всі новини
Головне