102290
19:44 13.012022

Мешканцеві Берегівщини, якого підозрюють у вбивстві тітки, обрано запобіжний захід

Події 6814

За процесуального керівництва Виноградівського відділу Берегівської окружної прокуратури жителю села Веряця повідомлено про підозру в умисному вбивстві своєї тітки (ч. 1 ст. 115 КК України). Слідчий суддя вже обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

За даними слідства, ввечері 11 січня між потерпілою та її племінником виник конфлікт, у результаті якого хлопець наніс жінці удари сокирою та ножові поранення, несумісні з життям. За кілька годин після інциденту його затримали в процесуальному порядку.

Так як підозрюваний має інвалідність внаслідок психічного розладу, суд прийняв рішення про поміщення його до спеціального медичного закладу із суворим наглядом. Крім того, експерти закладу проведуть необхідну судово-психіатричну експертизу.

Досудове розслідування здійснюють слідчі відділення № 1 Берегівського райвідділу поліції.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Тячеві відбувся яскравий Парад Миколайчиків та святкові виступи до Дня Святого Миколая
15:32
Іршавська громада прощається із загиблим захисником Андрієм Вашкебою
14:56
У Чопі зафіксували новий випадок сказу: мешканців закликають бути пильними та повідомляти про підозрілих тварин
14:10
У Хусті згоріла надвірна споруда: пожежу помітив водій таксі
14:01
Закарпатський фехтувальник серед призерів всеукраїнських змагань
13:43
В Іршаві вшанували загиблих Захисників на Алеї пам’яті Героїв
12:30
У с. Малі Геївці відкрили Будинок-пам’ятку та музичну студію на честь музиканта Ласло Бовді «CIPŐ»
12:12
Антоній Емере – лідер ФК «Ужгород» за системою «гол+пас»
11:49
Студенти Закарпатського лісотехнічного фахового коледжу знайомились з роботою податкових органів у Хусті
11:30
У Мукачеві прокурором доведено вину організатора «бізнесу на втечах»
11:15
Всі новини