102019
17:17 8.012022

Синоптики попереджають, що на Закарпаття насуваються снігопади

Події 3973

Попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності (НМЯ І) по Закарпатській області.

Ввечері 8 січня та протягом ночі 9 січня на більшій частині території Закарпатської області очікується значний мокрий сніг та сніг. На дорогах ожеледиця. В горах місцями налипання мокрого снігу, на перевалах снігові замети.

Такі погодні умови можуть спричинити порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць та порушення енергозабезпечення населених пунктів. (І рівень небезпечності, жовтий).

Зона опадів наблизилася до території Закарпаття. Очікуємо що за цей снігопад приріст снігу складе від 5 до 12 см. Найменше на заході області з поступовим збільшенням на схід краю та по кордону з Румунією.

Про це повідомив Василь Манівчук, начальник Закарпатського центру з гідрометеорології.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Студенти Закарпатського лісотехнічного фахового коледжу знайомились з роботою податкових органів у Хусті
11:30
У Мукачеві прокурором доведено вину організатора «бізнесу на втечах»
11:15
В ужгородських гандболісток попереду важливі матчі
10:28
Мукачево прощатиметься із загиблим Героєм
10:07
Стало відомо про загибель на Донеччині мешканця Виноградова
09:45
На Закарпатті зупинили зухвалу спробу завезти в Україну «благодійні сигарети» на 3,5 млн грн
09:22
В Управлінні Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області – новий керівник
09:00
У Берегові встановили тримовні таблички Закарпатського угорського університету ім. Ференца Ракоці ІІ
08:45
У день місцевого самоврядування депутати Закарпатської обласної ради прийняли низку рішень
08:30
Замах на умисне вбивство у Виноградові: поліція затримала нападника з ножем
17:26
Всі новини