101662
12:50 28.122021

Протягом однієї доби на Тячівщині сталися пожежі на двох приватних обійстях

Події 3882

27 грудня з різницею у півтори години до Служби порятунку надійшли два повідомлення про загорання надвірних споруд на території Тячівського району.

Перша подія трапилася на вул. Народній у м. Тячів. Тут вогонь охопив господарську будівлю, в якій власниця зберігала всі необхідні речі. Саме вона й помітила пожежу, прокинувшись зранку, та о 06:57 зателефонувала за номером 101. За викликом негайно прибули бійці 1-ї державної пожежно-рятувальної частини, які о 07:17 локалізували загорання та о 07:40 – остаточно його ліквідували. Вогонь знищив речі домашнього вжитку на площі 27 кв.м.

І вже о 08:27 до оперативно-рятувальної служби надійшов дзвінок з повідомленням про пожежу в надвірній споруді, яка об’єднує літню кухню та гараж, на вул. Шевченка у с. Біловарці. Загорання виникло біля димаря і звідти поширилося на весь дах будівлі. Над ліквідацією вогню на місці працювали вогнеборці з м. Тячів та смт Тересва. О 08:58 їм вдалося локалізувати та о 09:09 ліквідувати пожежу. Полум’я знищило покрівлю на площі 40 кв.м і майно, яке зберігалося на горищі надвірної споруди.

В обох випадках причину виникнення пожежі та суму завданих збитків встановлюють правоохоронні органи.

Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Знайти роботу із зарплатою понад 15 тисяч гривень допоможуть у Закарпатській обласній службі зайнятості
17:58
У Сваляві платникам роз’яснили можливості Електронного кабінету ДПС
17:40
Майже рік вважався зниклим безвісти: Ужгород сьогодні прощався із захисником, 52-річним солдатом Володимиром Тарапатою
17:35
Як отримати офіцерське звання під час мобілізації: роз'яснення Міноборони
17:18
У Королеві горів гараж
15:41
На Закарпатті патрульні виявили недоліки під час весняного комісійного обстеження вулично-дорожньої мережі
15:26
Три роки вважався зниклим безвісти: у Мукачеві прощалися з Героєм Юрієм Шепою
15:11
На Тячівщині горіла надвірна споруда, будинок поруч вдалося врятувати
14:55
На Ужгородщині біля магазину загорівся легковик
14:40
В Ужгороді відбувся круглий стіл щодо захисту прав біженців та осіб без громадянства
14:25
Всі новини