100702
11:28 8.122021

На Рахівщині затримали раніше судимого хулігана

Події 4081

Слідчі поліції Рахова розпочали досудове розслідування за фактом хуліганства у одному з торговельних закладів села Кобилецька Поляна, що на Рахівщині. Підозрюваного у злочині затримано та поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Вчора, 7 грудня, близько 16:35 до поліції надійшло повідомлення про неправомірні дії відвідувача торговельного закладу у селищі Кобилецька Поляна, що на Рахівщині.

Поліцейські групи швидкого реагування та слідчо-оперативна група місцевого відділу поліції швидко прибули за викликом та встановили, що близько 16:30 до приміщення магазину увійшов місцевий житель. Перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння зловмисник почав нецензурно висловлюватися та погрожувати персоналу магазину та його відвідувачам. Вгамувати чоловіка намагалася продавець закладу, однак на жодні зауваження жінки зловмисник не реагував. Грубо порушуючи громадський порядок фігурант увірвався до підсобного приміщення, де спершу розбив стакан, а потім вийшовши на вулицю та зірвав зі стіни фасаду електричний щиток. Після цього зник в невідомому напрямку.

Правоохоронці вжили всіх необхідних заходів та вже за лічені години затримали 41-річного раніше неодноразово судимого зухвалого зловмисника. Його в порядку статті 208 КПК України слідчі помістили до ізолятора тимчасового тримання.

За фактом хуліганських дій, вчинених особою раніше судимою за хуліганство, в поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 296 Кримінального кодексу України.

Відповідно до санкції статті затриманому загрожує до п’яти років позбавлення волі. Слідство у справі триває.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті відбувся чемпіонат із бойових мистецтв, присвячений пам’яті загиблого поліцейського Василя Дрогомирецького
14:25
У Мукачеві відбувся ІІІ Весняний Кубок із блискавичних шахів 
14:04
Справа з кримінальним «присмаком»: кілька тайників «позбавили» власницю і авто, і безакцизних сигарет
14:02
На війні з рф поліг захисник із Лазещини Михайло Поштарюк
13:57
На Закарпатті судитимуть 12 членів злочинного угруповання: арештовано майно зловмисників на майже 20 мільйонів гривень
13:33
Упродовж трьох днів - 60 пожеж в екосистемах Закарпаття
13:29
62-річний житель Івано-Франківщини збирався переправити в Румунію свого 25-річного земляка
12:30
Закарпатські медики стажувались в Чеській Республіці
12:09
Комерційнна партія біодобавок на чверть мільйона гривень завозилась в Україну під виглядом особистих речей
11:47
Чемпіонат Закарпаття з футболу: огляд матчів 4-го туру
11:20
Всі новини