100301
20:18 29.112021

У власність Мукачівської ОТГ повернули незаконно приватизовану ділянку

Події 4245

Суд задоволив позов Мукачівської окружної прокуратури та скасував державну реєстрацію права власності на земельну ділянку у с. Ключарки.

Завдяки прокуратурі ділянку вартістю 167 тис. грн повернено у власність Мукачівської ОТГ.

Прокурор встановив, що при передачі землі у власність для ведення особистого селянського господарства було допущено «подвійну» приватизацію. Так, землю виділили чоловіку, який раніше вже використав своє право на безоплатне одержання землі у власність.

Підтримавши позицію прокуратури, суд скасував рішення сільської ради та скасовано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Реєстрі прав власності на нерухоме майно запис про державну реєстрацію
права власності на вказану ділянку.

Інформує пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Хустщині шахраї від імені податківців телефонують та вимагають кошти
16:45
Від початку на Закарпатті винесли 416 постанов за перевищення дозволеної швидкості
16:36
На Закарпатті стартували рейди з виявлення незаконно зрубаних ялинок
14:40
На Закарпатті затримали озброєного чоловіка, який відкрив стрілянину в багатоповерхівці
14:31
1528 — новий номер Єдиної ветеранської лінії
11:59
У Перечині провели майстерку з виготовлення вертепної зірки
10:54
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
Всі новини
Головне