99678
21:33 17.112021

На кордонах Закарпаття фіксують накопичення вантажного автотранспорту

Події 4162

Прикордонне відомство постійно вживає вичерпних заходів для забезпечення ритмічності пропускних операцій і створення комфортних умов для громадян, які перетинають державний кордон України, у тому числі і для перевізників.

Наразі фіксується певне накопичення вантажного автотранспорту перед пунктом пропуску «Дякове» на напрямку виїзду з України.

Така ситуація є прогнозованою і відбувається щороку, коли підходять до завершення терміни дії дозвільних документів, виданих органами суміжних держав, на здійснення міжнародних перевезень. У зв’язку з цим перевізники намагаються до кінця року здійснити якомога більше перевезень, що й спричиняє накопичення вантажівок. На даний час на оформлення очікують більше 100 транспортних засобів.

Для реагування на зміни в обстановці, Мукачівським прикордонним загоном збільшено кількісний склад прикордонних нарядів, облаштовано додаткові робочі місця у пункті пропуску, регулярно проводяться координаційні наради з представниками контрольних служб в пункті пропуску та прикордонно-представницькі зустрічі із представниками суміжної Сторони щодо забезпечення ритмічності пропускних операцій.

Крім того, з метою забезпечення безпеки дорожнього руху, недопущення виникнення конфліктних ситуацій, а також безперебійного здійснення контрольних операцій орган охорони державного кордону забезпечує виконання заходів, передбачених Інструкцією про порядок взаємодії між посадовими особами підрозділів Державної прикордонної служби України та територіальних органів Національної поліції України у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в місцях значного скупчення транспортних засобів перед пунктами пропуску через державний кордон України, затвердженою наказом Міністерства внутрішніх справ України від 16.02.2017 № 128.

    Прес-служба Мукачівського прикордонного загону

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне