57776
09:42 25.102021

На Рахівщині активізувалися телефонні шахраї

Події 1363

Обережно, аферисти! На Рахівщині активізувалися телефонні шахраї. За словами жителів, зловмисники масово дзвонять з різних телефонних номерів та заявляють про блокування картки або про можливості отримання великої суми грошей. Після цього аферисти просять натиснути кнопку начебто для погодження на пропозицію. У разі згоди злочинці знімають всі гроші з картки.

Так трапилося і з пенсіонеркою Марією із села Луг, жінка розповіла:

– Мені увесь час телефонують різні номера телефонів і пропонують кредит. Потім пропозиції з кредитом припинилися почали телефонувати, що мій внук боргує банку гроші, велику суму. Я одразу поїхала в поліцію та в магазин Київстар, щоб мені заблокували телефон, та вивели на чисту воду цих аферистів. Та мене навчили не підіймати слухавку і не хвилюватися, поліціянт мені пояснив що я, банківську карту не маю тож, щоб я не хвилювалася. А в Київстарі мені зробили таку програму, що коли мені телефонують підозрілі номери, то пише що цей номер може бути спамом. Тож, коли такі номера телефонують, мені я навіть не торкаюся телефона.

Не зважаючи на обурення, що шириться мережею, спроби обдурення населення продовжуються. Більш того, шахраї почали зламувати соцмережі та видаляти наявну інформацію про свої діяння. Будьте уважні та обережні!

Олена БОДНАР

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне