98374
17:39 18.102021

У Закарпатському апеляційному суді встановлено карантинні обмеження

Події 897

Звертаємо увагу учасників судових засідань та відвідувачів суду, що у судді Закарпатського апеляційного суду лабораторно підтверджено діагноз COVID-19. Наразі у приміщенні установи посилено заходи безпеки щодо запобігання поширенню захворювання серед суддів та працівників апарату. Зазначимо, що в останній тиждень загалом по Україні спостерігається суттєве збільшення нових підтверджених випадків на COVID-19, що свідчить про наближення до нового піку захворюваності. До «червоної зони» вже потрапило п’ять регіонів країни. Не виключено, що цей список найближчим часом буде розширено.

Тож у зв’язку з виявленим випадком коронавірусу, а також з метою попередження розповсюдження захворюваності на COVID-19, відповідно до розпорядження керівництва суду, в апеляційному суді ТИМЧАСОВО (з 18 по 22 жовтня 2021 р.) встановлено наступні карантинні обмеження:

  • розгляд справ у відкритих судових засіданнях не відбуватиметься;
  • за умови належного повідомлення учасників судового процесу та відсутності заяв про відкладення розгляду справи, розгляд справ може бути проведений за відсутності учасників судового процесу з дотриманням вимог процесуального законодавства;
  • припинено проведення масових заходів, не пов’язаних із процесуальною діяльністю, зокрема, особистий прийом громадян;
  • припинено особистий прийом документів канцелярією суду, при цьому звернутись до суду з позовними заявами, клопотаннями та іншими документами можна за допомогою поштової скриньки прийому та реєстрації документів, яка розташована на першому поверсі будівлі суду, поштового зв’язку (88008, вул.Довженка, 7, м. Ужгород), підсистеми «Електронний суд» (зареєструватися можна за посиланням https://id.court.gov.ua) чи електронної пошти суду inbox@zka.court.gov.ua.

Отримати додаткову інформацію можна за телефоном Інформаційного центру (0312) 61-35-46).

Про це інформує пресцентр Закарпатського апеляційного суду.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне